top of page

Kassaji

KASSAJI to rodzaj drenażu limfatycznego, wykonany naturalnym kamieniem Kassa o specjalnym kształcie. Każda jego krawędź idealnie pasuje do różnych części twarzy. Masaż KASSAJI wywodzi się z medycyny chińskiej Gua Sha, ale został rozbudowany i zmodyfikowany przez Japończyków.

 

Praca kamieniem idealnie oddziałuje na okolice oczu i żuchwy. Działa drenująco, poprawia krążenie, usuwa delikatne zmarszczki mimiczne. Masaż głęboko relaksuje, dzięki pracy na mięśniach twarzy,  szyi i głowy. Działa doskonale leczniczo m.in. udrożnia zatoki, sprawdza się w walce z napięciowymi bólami głowy oraz bólami szyjnego odcinka kręgosłupa.

 

Płytko unaczyniona skóra na twarzy, opuchnięte lub opadające powieki, brak witalności cery, luźny owal – to wszystko jest wskazaniem do wykonania masażu KASSAJI.

Masaż doskonale oczyszcza skórę z toksyn nagromadzonych w tkankach, rozjaśnia i przywraca blask. Poprawia owal i uwydatnia i upiększa oko. Rozgrzanie w naturalny sposób skóry twarzy, poprzez pocieranie kamieniem, skutkuje dotlenieniem i odżywieniem tkanek.

 

Masaż KASSAJI jest w formie 90 minutowego rytuału, na który składa się:

🌺 dokładne oczyszczenie skóry zgodnie z japońską pielęgnacją

🌺 opracowanie węzłów chłonnych (udrożnienie węzłów chłonnych i przygotowanie do pracy na głębszych partiach tkanek twarzy)

🌺 drenujący masaż kamieniem Kassa

🌺 praca na punktach akupresurowych (uciskanie wyznaczonych punktów na twarzy, odpowiadających danemu narządowi)

🌺 aplikacja maseczki na płachcie MITOMO

🌺 na czas maseczki, wykonywany jest masaż karku/dłoni jako uzupełnienie rytuału.

 

Masaż z wykorzystaniem kamienia jest bardzo przyjemny w odczuciu, delikatny ale zarazem intensywnie działający na opuchnięcia i obrzęki w obrębie twarzy. Doskonale sprawdza się dla skóry wrażliwej. Najlepszy zabieg bankietowy, czyli wykonany dzień przed ważnym wyjściem, kiedy chcemy wyjątkowo pięknie wyglądać.

 

Rytuał KASSAJI 90 min. w cenie 220 zł.

bottom of page