top of page

Kobido

KOBIDO to nieinwazyjny, skuteczny i bezbolesny lifting twarzy. Poprzez intensywność i złożoność technik manualnych, działa na głębokie warstwy skóry i mięśni.

Masaż ten jest idealny dla skóry w każdym wieku. U młodych osób działa jako profilaktyka przeciwstarzeniowa. 

U dorosłych z oznakami starzenia się skóry usuwa wszelakie niedoskonałości. Jest idealny dla osób odchudzających się, u których skóra traci elastyczność i staje się obwisła.

 

KOBIDO nie jest zwykłym masażem. Jest to terapia składająca się z kilku etapów m.in. rozluźnienia mięśniowo-powięziowego, masażu relaksacyjnego, manualnego drenażu limfatycznego, intensywnego masażu liftingującego oraz akupresury.

 

Masaż KOBIDO jest w formie 90 minutowego rytuału. Przed rozpoczęciem terapii manualnej twarzy wykonana jest pielęgnacja japońska twarzy, która idealnie oczyszcza skórę.

 

Efektami tego wspaniałego masażu jest poprawa owalu twarzy, podniesienie policzków, wygładzenie zmarszczek mimicznych, spłycenie bruzd, ujędrnienie skóry, niweluje obrzęki, rozluźnienie napięć mięśniowych. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i promienna. Działa niezwykle rozluźniająco na cały organizm i powoduje wzrost endorfin.

 

Rytuał KOBIDO 90 min. w cenie 230 zł.    

bottom of page