top of page

Access Bars

Access Bars to rodzaj terapii manualnej. Oddziałuje ona na 32 punkty na głowie, które odpowiedzialne są za przechowywanie przekonań, opinii i doświadczeń każdego człowieka. Access Bars to metoda, która pozwala zmieniać swoje życie, otwierać nowe możliwości i wyzwalać pozytywną energię.

Metoda Acces Bars została opracowana ponad 20 lat temu przez Gary’ego Daglasa. Jest to zabieg, uwalniający od traum. Ta metoda pomaga pozbyć się nagromadzonych przekonań i otwiera nowe możliwości.

Praca na 32 punktach na głowie jest kompletnie nieinwazyjna. Jest delikatną stymulacją, która uwalnia nagromadzoną energię i pozwala przywrócić swobodny przepływ energii. Dzięki temu przywraca spokój, relaksuje i na trwałe zmienia podejście i myślenie.

Tę technikę można łączyć z innymi zabiegami na ciele.

W trakcie sesji Access Bars można odczuwać bardzo różne rzeczy - widzieć kolory, kształty i odczuwać energię różnego rodzaju.

Efekty Access Bars są zależne od naszego podejścia do sesji - ta terapia może zmieniać każdą dziedzinę naszego życia - zdrowie, karierę, emocje. Zmiany zależą od nas samych i tego jak otworzymy się na terapię.

Największymi korzyściami z Access Bars są pozytywne zmiany w samopoczuciu i wiary we własne możliwości.

To terapia, która świetnie pomaga wychodzić ze stanów obniżenia nastroju, jest przydatna w momentach podejmowania ważnych decyzji i wprowadzaniu zmian. Pomaga walczyć z traumami, bezsennością, lękami. Otrzymujemy więcej energii, sił do podjęcia działania. Wzrasta odporność organizmu fizyczna i psychiczna.

 Czas trwania 60 min - 150 zł

bottom of page