Masaż aromatyczną świecą

Do masażu wykorzystuję świece, których bazą są naturalne oleje roślinne oraz olejki aromatyczne z lawendy, pomarańczy czy ylang-ylang. Stosowane przez mnie świece są wykonywane przez Mydlarnie Józefy, małą rodzinną manufakturę mydła.  Podczas zabiegu stosuję wyłącznie specjalne świece do masażu i powstałym po ich rozpuszczeniu ciepłym olejkiem masuję całe ciało. Nie ma możliwości poparzenia skóry.

 

Masaż świecą ma wiele zalet m.in. ma zbawienny wpływ na naszą psychikę i powoduje głębokie wyciszenie i zbawienny relaks. Fantastycznie wpływa na stan skóry – jest nawilżona i odżywiona, jędrna i jedwabiście gładka. Masaż świecą przyniesie ukojenie skórze suchej i odwodnionej.

Masaż świecą łączy w sobie zarówno właściwości pielęgnacyjne jak i głęboko relaksujące. Zmysłowy i otulający aromat olejków eterycznych w połączeniu z relaksującym masażem powoduje, że zabieg jest niezwykle odprężający, niweluje zmęczenie i stres.

 

Istnieją przeciwwskazanie, które wykluczają możliwość przeprowadzenia masażu. Należą do nich alergie na którykolwiek składnik świec, wysokie i nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, silna nadczynność tarczycy, nowotwory, choroby skóry, stan gorączka, miażdżyca naczyń. U kobiet przeciwwskazaniem jest miesiączka i ciąża. Jeśli przed skorzystaniem z masażu wykonujesz depilację woskiem lub mechaniczną, to odstęp od zabiegu musi wynosić minimum 48 godzin.

 

Masaż aromatyczną świecą  60 min w cenie 1400 zł / 90 min. w cenie 170 zł.