top of page
Szukaj
  • Kazumi

SUPER TRIO, czyli sekret naturalnych terapii twarzy.

Zaktualizowano: 11 mar 2020

Starzenie się skóry to nieodłączny element naszego życia. Ale nie oznacza to, że z biegiem lat musimy wyglądać źle. Zmarszczki dodają nam lat, skóra traci jędrność, staje się przesuszona, zmienia się owal twarzy, mięśnie stają się słabsze.

Jest jednak sposób na spowolnienie procesu starzenia, zatrzymanie go na dłuższy czas i to wszystko w bardzo bezpieczny i naturalny sposób. Idealne w tym zakresie są odmładzające masaże twarzy. Co najważniejsze, jest to w 100% naturalna metoda. Ani skalpel, ani ostrzykiwania, ani inne ingerencje nie są konieczne. Masaże, szczególnie połączone z dietą i nawodnieniem organizmu, wystarczą, żeby zapewnić doskonałą kondycję Twojej skórze twarzy.
Pod wpływem japońskich technik masażu skóra sama zaczyna się regenerować, z zabiegu na zabieg wygląda na młodszą, znikają drobne zmarszczki mimiczne, spłycają się bruzdy, skóra staje się sprężysta i wygląda zdrowo.

Pamiętaj – naturalne piękno jest w Tobie!


Istnieją bezpieczne metody odmładzania twarzy i utrzymanie młodego wyglądu.

Zapraszam Cię do mojego zakątka piękna. Zobacz jak różnorodne są metody niechirurgicznego odmładzania twarzy.


KOBIDO niechirurgiczny lifting twarzy, czyli jak się odmłodzić w 1,5 godziny

Masaż ten oznacza starożytną drogę do piękna. Poprzez złożoność i intensywność technik, działa na głębokich warstwach skóry i mięśni. Kobido to nie zwykły masaż, jest to terapia składająca się z kilku etapów m.in. rozluźnienia mięśniowo-powięziowego, drenażu limfatycznego, relaksacji, intensywnych technik liftingujących oraz akupresury.

Masaż KOBIDO poprawia kontur twarzy, przywracając mu młodzieńczą wyrazistość i zapobiegając powstawaniu tzw. chomiczków, jednej z mniej lubianych oznak starzenia. Podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe, niweluje opuchliznę. Pomaga zmniejszać worki pod oczami czy opadające powieki. Rozprostowuje lwią bruzdę między brwiami i poprzeczne zmarszczki na czole. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i promienna.


KASSAJI poczuj moc kamienia wulkanicznego

to rodzaj drenażu limfatycznego, wykonany naturalnym kamieniem Kassa o specjalnym kształcie. Każda jego krawędź idealnie pasuje do różnych części twarzy. Masaż Kassaji wywodzi się z medycyny chińskiej Gua Sha, ale został rozbudowany i zmodyfikowany przez Japończyków.

Praca kamieniem idealnie oddziałuje na okolice oczu i żuchwy. Działa drenująco, poprawia krążenie, usuwa delikatne zmarszczki mimiczne. Masaż głęboko relaksuje, dzięki pracy na mięśniach twarzy i głowy. Kassaji działa doskonale leczniczo m.in. udrożnia zatoki, sprawdza się w walce z napięciowymi bólami głowy oraz bólami szyjnego odcinka kręgosłupa.

Masaż z wykorzystaniem kamienia jest bardzo przyjemny w odczuciu, delikatny ale zarazem intensywnie działający na opuchnięcia i obrzęki w obrębie twarzy. Doskonale sprawdza się dla skóry wrażliwej, naczynkowej. Jest idealnym masażem bankietowym, przed "wielkim" wyjściem. Twarz jest wypoczęta i młodsza.


KYUKAKU modelujący masaż silikonowymi bańkami

Masaż Kyukaku wykonuje się małymi, podłużnymi bańkami próżniowymi, które mają działanie oczyszczające, regenerujące i liftingujące. Niewinne, malutkie narzędzia, które mają wiele zalet: poprawiają krążenie, wspomagają drenaż limfy, rozluźniają napięcia, poprawia wygląd skóry, podkreślają rysy twarzy, skutecznie działają na najbardziej newralgiczne strefy twarzy (chomiki, lwia zmarszczka, okolice oczu).

Oczyszczanie skóry za pomocą mini banieczki, wygładza skórę i daje efekty podobne jak po zabiegu mikrodermabrazji. Masaż idealny dla osób zmęczonych, ze skórą wrażliwą i naczyniową. Jest zabiegiem niezwykle odprężającym. Skóra po masażu jest bardziej napięta, intensywnie nawilżona i wypoczęta.


Wybierając jeden z trzech super odmładzających masaży twarzy doświadczysz zachwycających efektów. Najważniejszym warunkiem dla pięknej i młodo wyglądającej skóry jest jej intensywne nawilżenie. Moje terapie twarzy są dłuższe niż większość proponowanych na rynku kosmetycznym zabiegów. Terapie twarzy mają formę rytuałów i trwają od 90 do 120 min. Rytuał rozpoczyna się wieloetapową pielęgnacją twarzy, następnie przeprowadzam terapię twarzy i na koniec rytuału wykonuję ruchy kojące i wyciszające, dla osiągnięcia pełnej harmonii.

Efekty japońskiego masażu twarzy

Japońskie masaże twarzy nie działają tylko na twarz, szyję, dekolt, kark czy głowę. Idealnie odprężają i relaksują całe ciało m.in. poprzez pracę na punktach akupresurowych. Po 90 minutowym rytuale zniwelowane jest zmęczenie, a twarz jest dotleniona, promienna i wygląda zdrowo.

Masaże japońskie doskonale niwelują wszystkie niedoskonałości. Worki pod oczami, opuchlizny w obrębie twarzy nie są już straszne. Drenaż limfatyczny wykonany ręcznie lub za pomocą narzędzi doskonale usuwa nadmiar wody i usuwa zastoje limfatyczne.

Masaże japońskie dają spektakularne efekty z problematyczną opadającą skórą twarzy w obszarze oczu czy owalu twarzy. Co najważniejsze zmniejszają bruzdy i spłycają zmarszczki mimiczne, dzięki czemu twarz wygląda młodziej.

Japońskie terapie twarzy to w 100% naturalne, nieinwazyjne metody liftingu twarzy. To doskonała metoda na dłuższe zachowanie młodszego wyglądu, która pozwala pozbyć pierwszych oznak starzenia. Dla młodych kobiet idealna profilaktyka przeciwstarzeniowa. Japońskie terapie odmładzające twarzy to znakomita alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.


Przeciwwskazania do terapii manualnych twarzy

Japońskie terapie twarzy pomimo wspaniałego działania, nie powinny być stosowane u osób borykających się ze stanami zapalnymi skóry (alergiczne, wirusowe, bakteryjne), podwyższoną temperaturą ciała.

Przeciwwskazaniem jest nieleczone wysokie ciśnienie tętnicze krwi, zaawansowana miażdżyca, zapalenie żył, powiększone węzły chłonne, zapalenie migdałków, świeże usunięcie zęba, zmiany ropne okołozębowe oraz choroba nowotworowa.

Z zabiegu nie powinny korzystać osoby o skórze mocno naczyniowej i korzystające z zabiegów medycyny estetycznej tj: botoks po 2 tygodniach od zabiegu, kwas hialuronowy po 2 miesiącach, nici liftingujące po 6 miesiącach.


Wskazania do terapii manualnych twarzy

Japońskie terapie twarzy wskazane są dla osób o szarej, zmęczonej, mało jędrnej skórze. Poleca się go osobom z opadającym owalem twarzy, zmarszczkami i bruzdami, obrzęki i opuchlizny. Dodatkowymi wskazaniami są napiętymi mięśniami w obrębie twarzy, szyi, karku, klatki piersiowej i głowy spowodowane nadmiernym stresem. Masaże polecane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku.

115 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page